Japonské legendy

27. února 2018 v 22:08 | Japonci
Obšlohnuto od strýčka Murločka (YouTube kanál StaySteak, doporučuji)
Kajka

The girl from the gap

Dívka z mezery. Jmenuje se tak proto, že žije v mezerách v domě. Za nábytkem, v šuplíkách či pod postelí. Když se očima setkáte poprvé, zeptá se vás, jestli si chcete hrát na schovávanou. Když se na vás podívá podruhé, stáhne vás do pekla.

Aka Manto

Červený plášť. Objevuje se, když na záchodě dojde papír. Zeptá se vás, jestli chcete červený nebo modrý papír. Když řeknete červený, rozčtvrtí vás, když modrý, uškrtí vás. Když řeknete jinou, skončíte v pekle. Když řeknete žlutý, strčí vám hlavu do záchoda. Když žádný, nechá vás být, ale jen podle některých verzí.

Panenka Okiku
Panenka oblečená v kimonu. Patřila dívce jménem Okiku. Když zemřela, posedla panenku a její vlasy teď rostou. "Výzkumy" potvrdily, že jsou to vlasy dítěte.

Kuchisake Onna (Žena s rozřízlou pusou, Onna= žena)

Podle legendy byla žena samuraje, který ale hrozně žárlil. Zamykal jí, zakazoval jí vycházet z domu a když jednou viděl, jak se usmívá na jiné muže, rozřízl jí pusu a ona umřela. Od té doby její duch chodí a v noci oslovuje malé děti. zeptá se jich:

"Jsem krásná?"

Pokud dítě odpoví ne, Kuchisake Onna dítě zabodne nůžkami. Pokud ano, strhne si roušku a řekne:

"A teď?"

Pokud řekne ne, je rozřezáno na dva kusy. Pokud ano, Kuchisake Onna dítěti rozřízne pusu, jako to má ona.

Inunaki village

Japonská ztracená vesnice, odříznutá od světa. U vstupu je cedule 'Japonské zákony a ústava tady neplatí'. Denně jsou tu vraždy, často i kanibalismus. Nesmíte zde používat žádnou elektroniku. Spoustu lidí se tam vydalo, ale nikdo se nevrátil.

Cow head

Příběh, který je tak děsivý, že z něj umřete. Toto by mělo být shrnutí

Kdysi byla malá vesnička. Archeologové, kteří tam kopali, aby zjistili, proč tam nikdo nežije, našli mrvolu s hlavou krávy a tělem člověka. Zjistili, že ve vesnici byl kdysi hladomor. Lidé nejdřív jedli hospodářská zvířata, potom mazlíčky a nakonec se žrali navzájem. Jednou do vesnice přišla postava. Měla hlavu krávy a tělo člověka. Vesničani ho zabili a sežrali. Vesnice se stala prokletou a vtáhlo je peklo.

Tominovo peklo トミノの地獄

Prokletá básnička. kdo jí přečte nahlas, zemře. Pokud má štěstí, přežije - ale něco špatného se stejně stane.

Vlastně, abych byla upřímná, nic se mi nestalo.

姉は血を吐く、妹(いもと)は火吐く、
可愛いトミノは 宝玉(たま)を吐く。
ひとり地獄に落ちゆくトミノ、
地獄くらやみ花も無き。
鞭で叩くはトミノの姉か、
鞭の朱総(しゅぶさ)が 気にかかる。
叩けや叩きやれ叩かずとても、
無間地獄はひとつみち。
暗い地獄へ案内(あない)をたのむ、
金の羊に、鶯に。
皮の嚢(ふくろ)にやいくらほど入れよ、
無間地獄の旅支度。
春が 来て候(そろ)林に谿(たに)に、
暗い地獄谷七曲り。
籠にや鶯、車にや羊、
可愛いトミノの眼にや涙。
啼けよ、鶯、林の雨に
妹恋しと 声かぎり。
啼けば反響(こだま)が地獄にひびき、
狐牡丹の花がさく。
地獄七山七谿めぐる、
可愛いトミノのひとり旅。
地獄ござらばもて 来てたもれ、
針の御山(おやま)の留針(とめはり)を。
赤い留針だてにはささぬ、
可愛いトミノのめじるしに。


Teke Teke

Pohybuje se po svých loktech, protože nemá nohy. Byla to žena, která spadla na koleje metra a to jí rozpůlilo. Dodnes hledá pomstu.
Váže se k ní příběh. Mladý student procházel mezi kolejemi (vysokoškolskými) a v okně uviděl usmívající se mladou ženu.

Kiyotaki tunnel


Tunel z roku 1927. Délka je 444 metrů (ve dne), a 4 je v Jap. prokleté číslo, jelikož se čte stejně jako , shi, což je jeden z výrazů pro smrt. Jsou něm duchové mrtvých dělníků, můžete je vidět v noci. Pokud nabouráte, přidáte se k duchům. Když se podíváte do zrcadla v tunelu a uvidíte ducha, zemřete. Délka tunelu je ve dne jiná než v noci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

!!!!!

Ak uvidíte na niekoho blogu, wattpade, či inde odkopírovaný text od slova do slova z môjho, nebojte sa mi napísať. Najlepšie do komentu alebo na wattpad. Kedykoľvek a kdekoľvek. Ďakujem PlačícíNevinnýZaloženie blogu: 20. listopad/november Úžasný