Lightless City

4. června 2017 v 21:14 | Neznámý
Nesnášíte někoho? Někoho, komu byste chtěli ublížit za každou cenu? Pokud ano, navštivte Město Beze Světla.

Abyste se tam dostali, vyhledejte v noci temnou uličku. Vejděte a zavřete oči co nejpevněji. Zašeptejte "Lightless City" a soustřeďte se na temnotu. Nejspíš jste si všimli chabých barev a patvarů, které se objevily, když jste se se zavřenýma očima pokusili zaostřit. Sledujte je. Po pár minutách by se měly začít vyjasňovat.

Když se to stane, uvidíte detaily. Zavražděná těla, zdeformovaná zvířata a podobné věci. Ať ale uvidíte cokoliv, neotvírejte oči! Ztratíte přehled o čase, ale nakonec obrazy zmizí a vy uvídíte tmu, nic víc než temnotu. Když jste si jistí, že nic jiného nevidíte, otevřete oči.

Budete ve městě; velmi tmavém městě. Žádné světlo, žádný měsíc, dokonce ani hvězdy. Jenom chabě rozpoznatelné obrysy černých budov na temně modré obloze. Vyjděte z uličky a vydejte se co nejpotišeji jakýmkoliv směrem.

Pokud něco uslyšíte, BĚŽTE, co nejrychleji, směrem od zvuku. Žijí zde zvířata. Nejsou vidět, ale jsou veliké asi jako tygr a zabijí každého kdojim přijde do cesty. Pokračujte, dokud nedorazíte do části s nižšími budovami; okraj města.

Přijde k vám dítě, kterému slabě svítí obličej. Díky tomu uvidíte, že nemá oči.

Zeptá se vás "Rozdělíš se se mnou o své světlo?"

Řekněte ano a dítě vám vytrhne pravé oko. Bude to bolestivé, ale neměli byste krvácet. Dítě poděkuje a odejde. Jděte dál a narazíte na vysokého muže.

"Komu si přeješ sebrat světlo?"

Vyslovte jméno osoby, kterou nenávidíte, a dotyčný okamžitě nenávratně oslepne.

Ten muž se zeptá "Jsi spokojen?" Pokud ano, řekněte "ano" a objevíte se zpět v té uličce. Pokud ne, řekněte "ne" a muž zmizí. Pokračujte. Po chvíli narazíte na další slepé dítě.

"Rozdělíš se se mnou o své světlo?"

Řekněte ano a vytrhne vám levé oko, což vás oslepí. Znova narazíte na muže, což tentokrát samozřejmě poznáte jen podle jeho hlasu.

"Komu má temnota vzít život?"

Opět vyslovte jméno nenáviděné osoby a ta zemře. Tentokrát se nebudete moci vrátit. Řekla jsem vám, abyste si rozmysleli, jestli tu osobu opravdu nenávidíte. Nyní musíte strávit zbytek života zde, slepí, poháněni jen nenávistí.

Pro některé lidi je to vše, co potřebují.Zdravíčko, aminka Kajka se vrátila. Omluvte mou neaktivitu a případné chyby. Přeci jen, když jsem to psala, bylo dost pozdě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Black Strange | Web | 8. dubna 2018 v 23:47 | Reagovat

Úžasný

2 Kajka | 24. listopadu 2018 v 16:23 | Reagovat

[1]:Díky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

!!!!!

Ak uvidíte na niekoho blogu, wattpade, či inde odkopírovaný text od slova do slova z môjho, nebojte sa mi napísať. Najlepšie do komentu alebo na wattpad. Kedykoľvek a kdekoľvek. Ďakujem PlačícíNevinnýZaloženie blogu: 20. listopad/november Úžasný