Řekni že mě miluješ

17. ledna 2017 v 15:55 | Neznámý |  Krátke Pasty
Tahle povídka se vypráví už dlouho. Je o chlapci, který se bezhlavě zamiloval do dívky, ke které se ale nikdy neodhodlal ani promluvit, natož jí vyznat lásku. Jednoho dne se chlapec dozvěděl o tom, že se dívka stěhuje. Bral to jako poslední možnost se jí vyznat, tak v den jejího odjezdu čekal ve křoví na příjezd jejího auta. ,,Ano zvládnu to" Řekl si a čekal na její auto. Když ho v dálce zahlédl ještě jednou si řekl něco povzbudivého a vylezl z křoví na silnici. Dívka ale nestihla zabrzdit a jejího obdivovtele ve vysoké rychlosti srazila. Vyběhla z auta i když byla jen malá šance že by chlapec mohl přežít. Klekla si k němu. Dýchal a vykazoval všechny známky života, ale i tak byl jeho stav velice vážný. ,,Miluješ mě?" Zasýpal chlapec. ,,Ano" Dívka byla zmatená. Chlapce nikdy neviděla ale i tak se rozhodla dát mu naději. ,,Lžeš" Křikl po ní chlapec. Dívka mu zmateně pomohla do auta a okamžitě zamířila do nejbližší nemocnice. Autem vládlo ticho, přerušované pouze tichým sýpáním chlapce ze zadní sedačky. ,,Řekni proč mě nemiluješ" Dívka se Podívala do zpětného zrcadla. Chlapec seděl a oči měl ledové a mrtvé. ,,Lehni si. Je ti určitě špatně ani nevíš o čem mluvíš" Pokusila se chlapce uklidnit i když se zdálo že uklidňuje spíš sebe. ,,Řekni že mě miluješ" Křikl po dívce za volantem hlasem plným nenávisti. ,,Miluji tě" Vzlykla dívka vyděšeně. ,,Lžeš" Přimáčkl ji poblázněný chlapec k sedačce. Z nedostatku kyslíku se dívce zamotala hlava a ztratila veškerou kontrolu nad autem.
Následující den našli auto nedaleko silnice. Byla to vážná havárie a nikdo by ji nebyl schopen přežít. I tak ale u dívky nebyla příčinou smrti havárie ale udušení. Žádné jiné tělo se nenašlo ale traduje se, že chlapec stále žije a sem tam....se znovu do někoho zamiluje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Christine | Web | 17. ledna 2017 v 16:21 | Reagovat

Dost děsivé...

2 creepypastaczandsk | 17. ledna 2017 v 17:13 | Reagovat

[1]: A není to účel? :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

!!!!!

Ak uvidíte na niekoho blogu, wattpade, či inde odkopírovaný text od slova do slova z môjho, nebojte sa mi napísať. Najlepšie do komentu alebo na wattpad. Kedykoľvek a kdekoľvek. Ďakujem PlačícíNevinnýZaloženie blogu: 20. listopad/november Úžasný