Ketsueki

21. ledna 2017 v 10:32 | Neznámý |  Creepypasty CZ
Ketsueki, z Japonštiny přeloženo jako krev, je celkem známá japonská legenda, tak mi dovolte vám ji převyprávěl.

Přesný rok už si nepamatuji, ale vím že je to už pár let. Žil chlapec, jeho jméno už jsem taky zapomněl, žil sám se svojí matkou. Byl vždy zvláštní. Nejen vzhledem ale i povahou- byl v podstatě uzavřený do sebe a jediný s kým kdy promluvil byla právě jeho matka. Jeho matka... ano jeho matka... Bohužel, jediná osoba v jeho životě kterou tolik miloval zesnula. Důvodem byla chudokrevnost. Právě proto se stal tím, čím se stal. Jak jsem již zmínil, smrt jeho matky, pro něj byla živou noční můrou. Chlapec byl nucen žít na ulici, živit se z toho, co mu dali lidé kteří šli po ulici a nebylo pro něj výjimkou to, že ho přez noc několikrát znásilnili. Také trpěl nočními můrami, vydinami a neznámé hlasy v jeho hlavě mu už taky byli známé. Nejčastější příběhy které se mu před očima odehrávali když usnul, byla scéna kdy svojí maminku našel na zemi, bez známek života a bledou jako stěnu jako by už v těle neměla ani jedinou krvinku, krevní destičku- jako by v ní nebyla ani jediná kapka krve. KREV. Krev byla pro chlapce něco zázračného. Každý jí má tolik ale chudák jeho matka ji neměla dost aby mohla nadále žít. Chlapec pomalu bláznil. Začal obdivovat jak samotnou životadárnou tekutinu, tak upíry. Netrvalo to ani rok, co byl nucen žít na ulici bez matky a bez lásky a nebohý chlapec se dočista zbláznil. V hlavě se mu zrodil ten nějodpornější, podle něj ovšem geniální nápad.
Ten den co se poprvé odehrál ten krvavý masakr to byl přesně rok, co byl na tomhle světě chlapec sám. Byl večer a on seděl sám, schoulený u starého domu a vyčkával má možnost svůj plán uskutečnit. Nakonec ta jedinečná možnost přišla. Přišla v podobě starého opilého muže který se k němu opileckým tempem blížil a pokřikoval po něm různá oplzlá slova. Přiblížil se k chlapci až moc blízko, to byla jeho osudová chyba. Chlapec po něm skočil a starého muže shodil na zem. ,,Má matka jí měla málo tak proč takové hovado jako ty jí má tolik" Střepem, který sebral v jedné staré polorozpadlé barabizně, muži probodl krční tepnu a proud krve si začal vychutnávat jako 'lehké ženy' víno od jejich společníků.
Takto se to opakovalo každý den. A jak to všechno tak podrobně vím? ,,Má matka jí měla málo! Tak proč by jsi jí měl ty, mít tolik" Možná proto že Ketsueki, jsem já.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Siginitou | Web | 17. února 2017 v 17:10 | Reagovat

miluji creepypasty :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

!!!!!

Ak uvidíte na niekoho blogu, wattpade, či inde odkopírovaný text od slova do slova z môjho, nebojte sa mi napísať. Najlepšie do komentu alebo na wattpad. Kedykoľvek a kdekoľvek. Ďakujem PlačícíNevinnýZaloženie blogu: 20. listopad/november Úžasný