Ticci Toby

20. listopadu 2016 v 21:02 | Neznámý
Ahoj! Já jsem víceméně další adminka a většinou budu přidávat míň známý creepypasty, dnešek je výjimka. Užijte si to :D
KajkaToby vyrůrustal s několika mentálníma postiženíma a dělalo mu problém zapadnout mezi "normální lidi". Byl šikanován, nadávali mu kvůli jeho tikům a byl celkově považován za nezpůsobilého pro veřejnou školu, takže se začal vzdělávat doma. Přestože jeho matka a sestra Lyra ho podporovaly, jeho otec byl přesný opak. Stal se závislým na drogách a chlastu a ještě začal týrat svoji rodinu, speciálně Tobyho.

Když bylo Tobymu 17, on a jeho sestra se stali oběťmi autonehody, přičemž Lyra zemřela. Tobyho symptony se hodně zhoršily; ztratil chuť k jídlu, byl ještě míň společenský a pomalu ztrácel vzpomínky. Když se vracel z nemocnice, Viděl Slendermana, jak ho sleduje. Slenderman opakovaně stalkoval Tobyho, což mu způsobilo halušky. Jeho matka ho vezme k psycháčovi, aby mu pomohl se s tím vyrovnat.

Nasledující den měl Toby sen o jeho sestře a Slendermanovi. Když šel ze schodů dolů, něco mu začalo říkat, aby zabil svého otce. Už to nedokázal ignorovat a měl kompletní mentální breakdown. Po krátké hádce s otcem ho Toby před svojí matkou zabodl. Při pokusu utéct policii zapálil sídliště, ale plameny ho rychle obklopily. Když už se se smrtí smířil, Slenderman se před něj přemístil a zachránil ho. Když se vzbudil, nic si nepamatoval.

O dva týdny později, Tobyho matka se dozví o vraždě několika teenageů. Hlavní podezřelý je Toby, protože našli jednu z jeho seker. Toto je okamžik, kdy se stal Sledyho Proxym.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

!!!!!

Ak uvidíte na niekoho blogu, wattpade, či inde odkopírovaný text od slova do slova z môjho, nebojte sa mi napísať. Najlepšie do komentu alebo na wattpad. Kedykoľvek a kdekoľvek. Ďakujem PlačícíNevinnýZaloženie blogu: 20. listopad/november Úžasný