BEN Drowned 1

20. listopadu 2016 v 22:34 | Jadusable |  Herní creepypasty
Tohle je úplný původ BENa, nebo spíš dvě verze, které mě zaujaly. Vím že je nevytvářel Jadusable, ale uvedu ho jako autora...
Kajka
BTW která se vám zdá lepší?Verze 1

Ben byl jenom normální kluk, který měl rád videohry. Jeho otec byl alkoholik, což nebyl moc problém, jenom chodil domů pozdě a ještě ožralej. LoZ Majora's mask si přál několik měsíců, takže když jí dostal, okamžité jí začal hrát. Kamarádů moc neměl, spousta lidí ho šikanovalo.

V LoZMm se dostal až do final dungeonu, tímpádem i k final bossovi- Skull Kidovi a Majora's mask. Nechtěl hru dohrát- mohl to hrát znova, ale už by to nebylo ono. Jeho otec ho následující den překvapil- vzal ho k místnímu jezeru, kam moc lidí nechodilo. Hned jak se tam dostali, otec vytáhl pivo. Ben byl na pláži, dokud nezačalo být moc horko, a potom vběhl do vody. Přitom ale omylem stříknul na svého otce. Ten se naštval a zařval na něj:
"Tos neměl dělat!" (You shouldn't have done that!)

Rozběhnul se za ním a stáhnul ho pod vodu. Benovi se dařilo dostat nahoru, ale pak ho někdo (hádejte kdo) majznul flaškou od piva. Poslední věc, kterou slyšel ve svojí hlavě byla slova Happy Mask Salesmana.
"Setkal jsi se se strašným osudem, že ano Bene?" (You have met with a terrible fate, haven't you Ben?)
Potom se utopil.

Verze 2

Ben měl dva sourozence, oba mladší, o které se částečně staral, protože mu bylo patnáct, a matku. Když dostal MM, prakticky nedělal nic jinýho než že chodil do školy a hrál.
Když se zase popral s Jackem, jeho matka mu vyhrožovala, že jestli se nezačne chovat zodpovědně, sebere mu Majoru. Odpoledne šel se sestrou a bratrem do parku a zůstali tam až do večera. Když Ben zjistil, kolik je hodin, poslal je domů, ale sám tam zůstal.

Najednou se na obzoru objevil Jack a jeho kamarádi. Smrděli chlastem. Ben se snažil zůstat v klidu, jelikož měl jenom 1,63 m a ti blbci byli o dost vyšší. Najednou Jack zakřičel.
"Zeldo, kde máš princeznu?"
To už Ben nevydržel.
"Zelda je princezna, ty idiote."
To je naštvalo. Dotáhli ho k mostu a Jack mu řekl:
"Máš nějaká poslední slova?
Ben se na chvilku zamyslel, ale pak řekl:
"Jesli tady dnes zemřu, pomstím se vám! Na svojí Majoru přísahám, že se vrátím a zabiju vás!"
Oni se rozesmáli a hodili ho dolů.

Za týden ho našli. Benova matka dala jeho hry Jackovi, protože si myslela, že to byl jeho "kamarád". Když spustil hru, našel savefile BEN a začal ho hrát. Druhý den ho našli mrtvého.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

!!!!!

Ak uvidíte na niekoho blogu, wattpade, či inde odkopírovaný text od slova do slova z môjho, nebojte sa mi napísať. Najlepšie do komentu alebo na wattpad. Kedykoľvek a kdekoľvek. Ďakujem PlačícíNevinnýZaloženie blogu: 20. listopad/november Úžasný