A personality test

28. listopadu 2016 v 10:00 | Neznámý |  Herní creepypasty
Ahoj. Jmenuji se Jacob. Nejsem nijak zvláštní ani důležitej. Jako kdyby ostatní byli hlavní postavy a já komparz. Většinou jsem to neřešil. Ale nedávno se stalo něco, co mě udělalo důležitějším.
Začlo to den před pracovním pohovorem. Před nedávnem mě vyhodili a já potřeboval práci. Chtěl jsem si něco zahrát na uklidnění. Hledal jsem download zdarma. Říkejte mi zloděj, ale společnosti vás dokážou dos okrást. Jediný důvod byl, že nemám moc peněz. Takže jsem hledal Assassin's Creed IV, a povedlo se. Stáhnul jsem to a šel se najíst. Potom jsem to otevřel. Byla tam spoustu ISO o které jsem se nezajímal, a .exe soubor na který jsem kliknul. Bez přemýšlení jsem souhlasil s User Account Control když se to objevilo. Ale místo hry se otevřel příkazový řádek. Zkusil jsem odejít, ale nešlo to, tak jsem si to přečetl.
Ahoj. Nikdy nepřemýšlíš nad přístupem programu? Možná po tomhle budeš. Nemáme ti to za zlé. Většina programů potom dělá, co má. Většina. Tohle je výjimka. Teď jsi pravděpodobně překvapený a možná i nasraný že tenhle soubor nedělá, co chceš, ale kašli na to. Tenhle test splníš. Ukáže to jaký jsi. Pokud odmítneš, tak ti dáme na disk něco nepěkného nelegálního, a upozorníme policii. Takže doporučuji spolupracovat.
ANO/NE?
Znova jsem to přečet. Byl to vtip? Nechtěl jsem to pokoušet, ale bylo to divný. Nevěděl jsem co si o tom myslet. Co tím mysleli? Jak? Proč? Ale odpověď nepřišla. Musel bych si to zahrát aby ano. Zmáčkul jsem ANO a objevilo se tohle.
"Dostal jsi nabídku od společnosti na místo s dobrým platem. Jen musíš na pohovor. V půlce cesty ti někdo zavolá. Je to z nemocnice. Tvojí ženu srazilo auto a je smrtelně zraněná. Pokud půjdeš do nemocnice, přijdeš o práci. ANO pro manželku. NE pro pohovor."
Vybral jsem ANO, a program odpověděl.
"To bys neudělal."
ANO/NE
Nevím proč, ale bylo to znepokojující. Vybral jsem NE, a program znova odpověděl.
"Jsi špatný lhář."
ANO/NE.
Začínal jsem být nervózní. Nechtěl jsem si to přiznat, ale vybral bych si peníze. Jen jsem nechtěl, aby to věděli. Znovu jsem vybral NE a doufal, že program bude pokračovat.
"Znova?"
Tentokrát jsem vybral ANO a objevila se původní otázka. Tentokrát jsem vybral NE a místo odpovědi mi to ukázalo další otázku. Ale jak to vědělo, co bych si vybral...Mohl jsem si vybrat, co odpovím, ale věděli že lžu. Ale co byste sakra udělali? Kdyby se to stalo, vybrali byste si taky peníze! Že?
"Oba tví rodiče se topí. Koho zachráníš? NE pro otce. ANO pro matku."
Matku.
"Opravdu?" zeptalo se to.
NE.
Otázky pokračovaly a byly pořád horší. Ale nejhorší bylo to, jak jsem odpovídal. Otázky jako "Pokud bys mohl, zabil bys svého největšího nepřítele?" nebo "Znásilnil bys kásnou ženu?" se daly ustát. Ale... oni to věděli. Jak to šlo dál, začal jsem odpovídat upřímně.Viděl jsem se úplně jinak. Opravdu jsem byl tak špatný? Potlačoval jsem tyhle myšlenky, ale nešlo to.
"Ty a tvůj přítel jste uvězněni v jeskyni a pomoc nepřijde hned. Sežereš ho, abys přežil?"
Vybral jsem ANO.
"Najdeš na zemi sto dolarů. Zkusíš najít majitele?
NE.
Když jsem si myslel, že je konec, objevila se poslední otázka.
"Jsi dobrý člověk?"
Pochyboval jsem o sobě. Ten test mi ukázal to, co jsem byl a nepřiznal si to. Prostě jsem chtěl vypnout počítač. Bylo mi jedno, jestli mě sebere policie. Chtěl jsem se jen vyspat a vysr*t se na to. Ale nenechalo mě to. Tenhle zasr*nej test mě držel v šachu a já nic nemohl dělat. S odporem jsem vybral "NE" a test mi pogratuloval. Pak se zavřel. Vypnul jsem počítač a šel spát. Měl jsem noční můry.
Zkusil jsem na to zapomenout, ale nešlo to. Když jsem se vzbudil, nastartoval jsem auto a jel na pohovor. Asi v polovině cesty mi někdo zavolal. Zvedl jsem to a bylo to z nemocnice. Sestra mi řekla, že moje přítelkyně byla postřelená a umírala. Moje srdce bilo jako o závod. Byla to šance jak dokázat, že jsem dobrý! Měl bych nabídku zahodit a jet do nemocnice. Ale ne. Už jsem věděl, co udělám.
Zavěsil jsem a jel na pohovor.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ami | E-mail | Web | 30. listopadu 2016 v 7:04 | Reagovat

Wow, tento blog vyzerá dobre! Inak začiatok tejto cp je hrozný, ale ku koncu sa to trochu zlepšuje. Preklad inak veľmi dobrý. :33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

!!!!!

Ak uvidíte na niekoho blogu, wattpade, či inde odkopírovaný text od slova do slova z môjho, nebojte sa mi napísať. Najlepšie do komentu alebo na wattpad. Kedykoľvek a kdekoľvek. Ďakujem PlačícíNevinnýZaloženie blogu: 20. listopad/november Úžasný